Theso s.r.o

Kryptoměny

Již mnoho let sledujeme vývoj a stav trhu s kryptoměnami. Máme velké zkušenosti, vyznáme se na trhu, umíme obchodovat i těžit. Nabízíme veškeré poradenství v této oblasti zejména pro naše firemní partnery.

Těžení kryptoměn

Zajišťujme poradenství a veškerý servis spojený s těžením ETH (Ethereum) a dalších druhotných měn. Umíme stroje (RIGy) sestavit, optimalizovat a udržovat. Následně také servisovat a poskytovat veškeré know-how.

Zajišťujeme servis u zákazníků těžících pomocí ASIC minerů BTC (Bitcoin). Dokážeme spočítat dle velikosti investice návratnost, prodiskutovat rizika a zajistit veškerý servis

Umíme sehnat nezbytné vybavení, sestavy, grafické karty, ale i ASIS minery. Zajistíme záruční i pozáruční servis. Umíme zajistit težbu v omezeném režimu i v případě nezbytného servisu zařížení. Umíme zařízení optimalizovat pro co nejvzšší efektivitu a výkon. Trvale monitorujeme stavy všech strojů. Umíme navrhnout nezbytné chlazení.

Ideální je kombinace s vlastní výrobou energie (fotovoltaika, bioplynová elektrárna, vodní elektrárna) -> získáte více financí z vlastní produkce energie.

Obchodní robot
a obchodování

Umíme po konzultaci nasadit do provozu vlastního obchodního robota. Vaše finance zůstávají zcela pod vaší kontrolou. Robot jen posílá příkazy na Vámi zvolenou burzu k nákupu a prodeji na základě matematické analýzy. Zvolte si strategii, míru rizika, očekávaný výnos, umíme nasimulovat chování robota na historických datech a dle toho zvolit vhodnou formu zhodnocování. Robot umí zhodnotit investice i při poklesu hodnoty zvolené měny, v dlouhodobém horizontu poskytuje lepší výsledky než prosté držení.

Daně

Víme jakým způsobem se provádí řádné zdanění a přiznávání zisků z oblastní kryptoměn. Jakým způsobem se daní pro fyzické i pro právnické osoby.